Відповідальність за пам’ятний знак сепаратистам Андрій Іванов перекинув на громаду

Одіозний українофоб Андрій Іванов, який влаштував у Запоріжжі чергову провокацію, всю відповідальність за скоєне переклав на людей.

Вчора, 2 травня запоріжці виявили на Алеї трудової слави новий об’єкт – дерев’яний хрест на знак пам’яті про тих, хто загинув у будинку Профспілок в Одесі 5 років тому. Нагадаємо, тоді, російські найманці здійснили масштабну спробу провокацій в наслідок якої значна їх кількість загинула. Втрати були також серед українських активістів, які тоді врятували Одесу від створення ще однієї бандитської республіки.

П’ять років поспіль Андрій Іванов продовжує спроби дестабілізації ситуації, проводить проросійські заходи та з усіх сил старається створити необхідну Кремлю атмосферу в Запоріжжі. Вчора він вкотре нагадав про своє існування встановивши хрест на території храму Святої Ольги, що належить РПЦ. Коли в суспільстві з’явилася реакція на подію, Іванов повідомив – це все люди самі. У своєму дописі він слізно написав, як втрати серед колаборантів ранять йому серце та доповів – що пам’ятний знак встановила група мешканців Запоріжжя.

Втім, у самому храмі та закладах, що розташовані поблизу, групи людей не бачили, священиків, які б благословляли на подібні дії також.

В управлінні внутрішньої політики Запорізької міської ради обіцяють розібратися в ситуації, адже дозволу на встановлення об’єкту ніхто не просив.

Читайте по темі: В центрі Запоріжжя українофоб Іванов встановив пам’ятний знак “зеленим чоловічкам”, прикрився РПЦ

Источник: https://forpost.media/glavnoe/vidpovidalnist-za-pam-jatnij-znak-separatistam-andrij-ivanov-perekinuv-na-gromadu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top