Відсьогодні у галереї «ART’L» відкрилась персональна виставка молодої художниці Марії Герасименко

Дівчина представила близько 50 своїх робіт , написаних у різних техніках та напрямках.

«Малює як відчуває», — так Марія Герасименко сама каже про свої картини. Дівчина нещодавно відзначила своє повноліття. Персональну виставку вважає підсумком чотирирічної творчості. Вперше за пензлик взялася ще у дитинстві, майже одразу зрозуміла, що хоче своє світосприйняття та емоції відтворювати через картини.

А гарне знайшла та відтворила у майже 50 роботах. Створені вони за останні чотири роки. Портрети, пейзажі та натюрморти. Експериментує й з матеріалами — масло, гуаш і пастель.

Перше, на що звертаєш увагу — це яскраві та соковиті кольори. В знаки дається вік та максималізм художниці. Марія багато чим цікавиться, а відтак, відтворює це у своїх картинах. На світ вона дивиться з оптимізмом. Навіть, коли настрій поганий сідає писати. Каже, що це заспокоює.

Марія пише з власних фотографій, з чужих та з малюнків з інтернету. Кожного разу додає щось своє. Намагається завжди обирати яскраві фарби, навіть, якщо оригінал не надто кольоровий. Одна з найулюбленіших робіт художниці — хлопець з ліліями.

Працюватиме виставка у галереї «ART’L» до 23 січня.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidsogodni-u-galereyi-artl-vidkrilas-personalna-vistavka-molodoyi-hudozhnitsi-mariyi-gerasimenko/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top