Відстрочка для звільнених строковиків та бронювання працівників: полковник ТЦК про зміни в законодавстві

У Запорізькій області демобілізовані строковики отримають відстрочку на 12 місяців, а призовники старше 25 років — стануть військовозобов’язаними.

Про це повідомив начальник відділу військового обліку Запорізького обласного ТЦК та СП Андрій Гуренко.

Під час звільнення зі строкової служби військовослужбовці мають отримати пакет документів. З ними в визначені терміни необхідно прибути в РТЦК за місцем проживання для постановки на військовий облік та отримання відстрочки на рік. При цьому звільнені зі строкової служби попри право на відстрочку можуть написати заяву та добровільно мобілізуватися або підписати контракт, – пояснив полковник Гуренко.

Через зміни в законодавстві призовники від 25 років переходять у категорію військовозобов’язаних, тож  повинні пройти ВЛК. При цьому визнання придатності до служби ще не означає, що військовозобов’язаного одразу призвуть до лав ЗСУ – все залежить від потреб бригад та військових частин.

Не припиняється і бронювання працівників критично важливих підприємств, бізнесу, а також органів державної влади. Андрій Гуренко нагадав, що бронюванню не підлягають призовники до 25 років, зняті або виключені з обліку, а також військовозобов’язані з дефіцитною військовою спеціальністю.

Источник: https://forpost.media/vijna/vidstrochka-dlia-zvilnenykh-strokovykiv-ta-broniuvannia-pratsivnykiv-polkovnyk-ttsk-pro-zminy-v-zakonodavstvi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top