Відтепер за насильство та цькування у навчальному закладі каратимуть

Відтепер за насильство та цькування у навчальному закладі каратиму. Днями Президент підписав відповідний Закон щодо протидії булінгу. У разі порушення — штраф.

Недитяча поведінка у навчальних закладах останні кілька років набула шокуючих масштабів. За даними Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби, минулого року майже 70% дітей піддавалися булінгу у школі. За словами психолога, агресивне ставлення до однолітків проявляється переважно у віці від 10 до 17 років. Основна причина — насильство у родині. Відтепер регулювання подібних шкільних конфліктів лягає не лише на плечі батьків та вчителів. За цькування, побиття та переслідування — штрафи або громадські роботи. Такі нововведення прописані у Законі щодо протидії булінгу.

Булінг тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо цькування відбувається групою осіб або повторно протягом року штраф становитиме від ста (1700 грн) до двохсот (3400 грн) неоподатковуваних мінімумів. За булінг малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів. За приховування випадків булінгу педагогами тягне за собою накладення штрафу в розмірі від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян або ж громадські роботи.

Новий для України закон, який має приборкати агресію у навчальних закладах, набув чинності 19 січня цього року.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidteper-za-nasilstvo-ta-tskuvannya-u-navchalnomu-zakladi-karatimut/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top