Відтепер за рекомендаціями ВООЗ маски потрібно носити в окремих випадках

Попри те, що в деяких країнах вже закрили карантин через поширення Covid-19, досі точаться дискусії чи потрібно носити медичні маски здоровим людям? Нещодавно ВООЗ надала нові рекомендації з цього приводу.

Хоча раніше Всесвітня організація охорони здоров’я спростовувала необхідність носіння медичних масок здоровими людьми, зараз їхні заяви дещо змінилися, про це повідомляє «BBC.news».

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус розповів, що останні докази засвідчують про необхідність носіння масок без виключень в місцях де неможливо дотримуватися дистанцій.

«У світлі нових доказів ВООЗ рекомендує урядам заохочувати своїх громадян до носіння масок у місцях, де є висока небезпека зараження і важко дотримуватися соціальної дистанції. Наприклад, у громадському транспорті, магазинах або інших тісних і людних місцях», – розповідає він.

Нагадаємо, в Україні почали діяти послаблення. Громадяни мають можливість пересуватися в громадському транспорті без перепусток, кафе та ресторани запрацювали у звичному режимі, почали курсувати потяги та електрички й т.і.

Сообщение Відтепер за рекомендаціями ВООЗ маски потрібно носити в окремих випадках появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidteper-za-rekomendacijami-vooz-maski-potribno-nositi-v-okremih-vipadkah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top