Відзнака ГУР для колишньої ескортниці та нинішньої блогерки обурила українців

Нагородження Головним управління розвідки блогерки та колишньої ескортниці Ксенії Менекен (Оксана Волощук) викликало справжній шквал емоцій серед українців. Соціальні мережі буквально розірвала ця ранкова новина.

Вчора, 3 березня радник Офісу президента Михайло Подоляк провів зустріч із блогерами. Темою діалогу було — інформаційна діяльність блогерів у час війни та їх вплив на суспільну думку. Серед учасників була й київська блогерка Ксенія Манекен, яка, судячи з її допису, дуже пишається запрошенням від ОП та навіть відзнакою.

Дівчина також оприлюднила фото з нагородою — за сприяння воєнній розвідці України II ступеня, яку отримала від ГУР ще минулого року. Дата, що зазначена у відзнаці — 13 жовтня 2022 року. Ми не знаємо, за які заслуги було видано таку відзнаку, втім дівчина обіцяє розповісти все після перемоги.

Допис викликав хвилю незадоволення в суспільстві. Основна увага прикута саме до минулого дівчини, яким, судячи з особистих дописів, вона теж пишається. Нагадаємо, раніше Оксана Волощук надавала ескорт послуги. Люди також згадали слова Ксюші до Криму.

На хейп дівчина відповіла у звичній для блогерів манері — мовляв, я роблю свою справу, решта нецікаво.

«Неважливо, що про тебе говорять інші, вдягнена ти на фото чи напівгола, не важливо навіть, якою мовою ти розмовляєш. Важливо бути особистістю, вчитися… розвиватися, бути вірною собі та робити те, що любиш», – написала Ксенія.

Нагадаємо, у 2015 році приблизно так само блогерка висловилася про окупацію Криму й написала — не важливо чий Крим, головне, що там мирно.

Цікаво, що скандальні  дописи блогерки та мова, якою дівчина формує громадську думку цілком влаштовують ОП та ГУР, якщо дівчина отримала відзнаку та підтримку в час війни.

Сам же Михайло Подоляк, аби погасити скандал, записав відео та запевнив, що не має стосунку до відзнаки ГУР й не вручав нічого нікому.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vidznaka-hur-dlia-kolyshnoi-eskortnytsi-ta-nynishnoi-bloherky-oburyla-ukraintsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top