Відзнаки за ефективні ідеї: як зробити виробництво запорізького підприємства екологічним та безпечним

Основні складові, на які спирається сучасна металургія — це здоров’я людей та безпека працівників на виробництві, а також турбота про довкілля, – переконаний Юрій Риженков. Тож саме такі проєкти отримали нагороди від генерального директора Метінвесту. Відзначили ідею Південного гірничо-збагачувального комбінату. Його працівники розробили систему сповіщення для фахівців, які працюють на залізниці.

Проєкт з захисту ґрунту і підземних вод представив металургійний комбінат міста Маріуполь. Його фахівці знайшли спосіб зберігати сировину без шкоди для довкілля. Її розміщують на полігонах, дно яких викладено з природного мінералу — бентоніту. Він запобігає просочуванню в ґрунт шкідливих речовин від шлаку.

Про додаткову безпеку працівників на робочому місці потурбувались на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті. Вони встановили тренажери, для навчання роботі на великовантажному транспорті під час видобутку руди. Симулятор вчить діяти в екстремальних ситуаціях.

Вагомим напрямком для Метінвесту лишається екологічна модернізація. І саме запорізькі металурги мають усі шанси взяти участь у пілотному проєкті компанії з впровадження безвуглецевого виробництва.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bezpechne-ta-ekologichne-virobnictvo-u-zaporizhzhi-nagorodili-avtoriv-promislovih-proiektiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezpechne-ta-ekologichne-virobnictvo-u-zaporizhzhi-nagorodili-avtoriv-promislovih-proiektiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top