Вихованці запорізьких інтернатів уже почали отримувати подарунки до Нового року — фото

Подарунки до Нового року отримали вихованці інтернату «Оберіг»

У Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Оберіг» активно готуються до Нового року. Заклад прикрасили святковими декораціями, а діти вивчили віршики для Діда Мороза. Проте через карантин великих святкових концертів у закладі не буде. Єдине, що дозволяється — влаштувати невелике свято в межах одного класу.

Хоч дитячі святкування не проводяться, традицію дарувати дітям подарунки ніхто не відміняв. Щороку комбінат «Запоріжсталь» дарує вихованцям своїх підшефних закладів, до яких і входить «Оберіг», солодкі подарунки. І цей рік не став винятком.

— На сьогодні в закладі навчається 186 дітей з розладами інтелектуального розвитку. І всі вони, звичайно ж, чекають Нового року. Сьогодні, за традицією, наші дітки отримали подарунки від наших добрих друзів — комбінату «Запоріжсталь». У такий нелегкий час вони дарують малечі радість та відчуття свята, — зазначила директор школи-інтернату «Оберіг» Ірина Кочкіна.

Солодкі подарунки від ПАТ «Запоріжсталь» дітям передав начальник відділу організації роботи непромислових підрозділів ПАТ «Запоріжсталь» Юрій Сильчук.

— Щорічно перед Новим роком ми приїжджаємо до наших підшефних закладів — інтернатів та дитячих будинків. Ми даруємо їм подарунки, беремо участь у їх святкових концертах та виставах. Це завжди дуже зворушливо. За роки співпраці ми взнаємо дітей, а вони — нас. Можна сказати, що наші зустрічі перейшли у гарне сімейне спілкування. Сподіваюся, що діти відчувають наше тепло та турботу, — зазначив Юрій Сильчук.

Вихованці «Оберігу» вже отримали свої подарунки. Звичайно, вручити солодощі всім дітям особисто не вдалося через карантинні заходи, тому святкові пакунки залишили під новорічною ялинкою. Діткам вони дуже сподобалися.

— Я люблю новорічні свята. Ми їх дуже класно відзначаємо та отримуємо смачні подарунки. Настрій після таких зустрічей завжди чудовий! — поділився емоціями учень 4-го класу школи-інтернату «Оберіг» Іван Цвятков.

Нагадаємо, що солодкі подарунки від комбінату «Запоріжсталь» вихованці підшефних закладів отримали і до Дня Святого Миколая. Напередодні свята близько 600 подарунків передали дітям з 4 дитячих будинків та інтернатів.

Читайте також: Діти співробітників «Запоріжсталі» отримають сучасні гаджети до новорічних свят

Сообщение Вихованці запорізьких інтернатів уже почали отримувати подарунки до Нового року — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vihovantsi-zaporizkih-internativ-uzhe-pochali-otrimuvati-podarunki-do-novogo-roku-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top