Війна: на Запоріжжі розпочався призов на військову службу по мобілізації

У Запорізькій області районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки почали проводити призов на військову службу по мобілізації. За інформацією Запорізького обласного ТЦК та СП, призов триває на виконання Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року. Районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки проводять призов на військову службу по мобілізації вмотивованих військовозобов’язаних чоловіків, яким небайдужа доля України. «Якщо ваш ТЦК та СП знаходиться на тимчасово заблокованій території, вас приймуть у найближчому відділенні. За додатковою інформацією можна звернутись у особисті повідомлення на сторінці https://www.facebook.com/ovk.zp.ua або за телефоном +380 6176 42479″, — повідомили у Запорізькому обласному ТЦК. З собою потрібно мати:
— військовий квиток
— речі на відправку
— продукти харчування на 1-2 доби. Нагадуємо, що під час мобілізації за громадянами України зберігається робоче місце та заробітна плата.
Окрім того мобілізовані військовослужбовці отримують грошове та речове забезпечення на рівні з військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом. Нагадаємо,  учора мешканці Бердянська — чоловіки та жінки, вийшли на вулиці міста з лозунгами: «Бердянська — це Україна». Люди тримають в руках лише державні символи й голіруч намагають прогнати зі своєї землі окупанта. Источник: https://forpost.media/vijna/viyna-na-zaporizhzhi-rozpochavsia-pryzov-na-viyskovu-sluzhbu-po-mobilizatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top