Війська РФ безуспішно наступали біля двох населених пунктів на Запорізькому напрямку

Російські війська проводили безуспішні наступальні дії біля населених пунктів Оріхів та Гуляйполе на Запорізькому напрямку, повідомляє у вечірньому зведенні Генеральний штаб ЗСУ.

За даними штабу, противник не відмовляється від своїх намірів захопити Донецьку область в межах адміністративних кордонів, основні зусилля зосереджує на наступі на Бахмутському напрямку, також веде безуспішні наступальні дії на Авдіївському напрямку.

Нагадаємо, у своєму іронічному стилі про те, як минула чергова доба на Запоріжжі розповів у черговому випуску «Жмурінформбюро» тренер-інструктор Нацполіції України, кіборг Кирило Недря.

«Варто почати з того, що сьогодні Пологами і районом так куралєсіл наш Жмурбог, шо пітушня навіть зв’язок заглушила. Дебільні думали, шо то чимось поможе. Ніт! Одразу по мінімум 4 точкам було проведено вибраковку поголів’я скота. Результати ще у дорозі. Але мінус склад БК і з 7 одиниць заліза є точно. Ну а інше — то вже ДНК експертиза.

У Бердянськ сьогодні притягли водою одне корито, яке стали там щось розвантажувати… іііі… сталося лихо.
Район Гуляйполя і Оріхова рашистів тупо в норах кінчали. А ще був район Кам’янки. Ну там так… роздача лящів», — написав Кирило Недря.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/viyska-rf-bezuspishno-nastupaly-bilia-dvokh-naselenykh-punktiv-na-zaporizkomu-napriamku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top