Військовий експерт пояснив головну мету російського наступу

Головна мета російського наступу на Харківському напрямку полягає в напівоточенні Харкова, перед українським військовим командуванням хочуть поставити дилему.

Так вважає військовий експерт Олександр Мусієнко в коментарі РБК-Україна. Він каже, що стратегічна ціль не в захопленні міста чи битвах за нього, а в оточенні з північного, східного та західного напрямів. Мусієнко сумнівається в тому, що російські окупанти можуть це здійснити.

На його думку, результат залежатиме від швидкості та обсягів допомоги Україні від західних партнерів, а також від готовності командування діяти та перекидати сили з Донбасу.

«Я бачу намір поставити наше командування перед дилемою, що захищати насамперед. Тобто чи продовжувати оборонні операції в Донецькій області з перекиданням додаткових сил, чи все-таки перекинути їх у Харківську область. Але основна причина наступу — це напівоточення Харкова. У цьому сенсі відволікання військ є одним з елементів масштабної операції, початок якої ми спостерігаємо», — роз’яснив експерт. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vijskovij-ekspert-poyasniv-golovnu-metu-rosijskogo-nastupu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top