Військовий експерт: рф провалила другу фазу війни з Україною

Сьогодні можна сказати, що друга фаза війни для РФ виявилася такою ж провальною, як і перша. Жодні цілі, які ставилися на 2 фазу, а саме – вихід на кордони Донецької та Луганської областей, армії противника не вдалися. Тож ми знову зламали всі їхні плани, – зазначив спікер.

Чималу роль відіграла у цьому і саме Запорізька область. Бо стримання на нашому напрямку ворожих сил не дозволило загарбникам створити оперативне оточення Донецької області.

Якби загарбник мав успіх у своїх наступальних операціях саме на Запорізькому напрямку, то це була б дуже проблематична ситуація для наших військ. Бо російська армія утворила б кільце оточення на Донбасі в цілому. Їхнім задумом було об’єднання військ, які наступають з Ізюмського та Запорізького напрямків, та цими силами створити оперативне оточення Донбасу, простіше кажучи – котел для Донецьку, – розповів експерт.

Але цього не сталося, адже на лінії зіткнення наші захисники стійко та гідно тримають потужну оборону, не даючи ворогу просунутися далі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vijskovij-ekspert-rf-provalila-drugu-fazu-vijni-z-ukrainoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vijskovij-ekspert-rf-provalila-drugu-fazu-vijni-z-ukrainoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top