Викрадення людини, вимагання та низка злочинів: у Запоріжжі судитимуть місцевого кримінального авторитета

Прокуратура направила обвинувальний акт стосовно правопорушень, що скоїв місцевий кримінальний авторитет “Григора”. За результатами досудового розслідування встановили, що саме він та його помічник на початку жовтня 2020 року під виглядо вигаданого боргу вдерлися до помешкання чоловіка у Запорізькій області, та викрали його. З чоловіка буквально вибивали неіснуючий борг, і від отриманих травм той загинув.

Також встановлено, що поки обвинувачений знаходився у слідчому ізоляторі, він встановив там своєрідний контроль, та силою свого авторитету впливав на інших засуджених та пов’язаних з криміналом, що залишаються на волі.

Суд розглядатиме цілу низку злочинів, які кваліфіковані за різними статтями кримінального кодексу України: викрадення людини, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті, поширення злочинного впливу, вимагання, поєднане з насильством. Кримінальному авторитету та його співучаснику загрожує 15 років позбавлення волі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vikradennja-ljudini-vimagannja-ta-nizka-zlochiniv-u-zaporizhzhi-suditimut-miscevogo-kriminalnogo-avtoriteta/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vikradennja-ljudini-vimagannja-ta-nizka-zlochiniv-u-zaporizhzhi-suditimut-miscevogo-kriminalnogo-avtoriteta

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top