Вимушених переселенців із Запорізької області евакуюють до західних регіонів України

Західні регіони України активно допомагають у розміщенні переселенців Запорізької області

Директорка Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної військової адмінстарації Марина Нотанова розповіла про ситуацію з евакуацією в Запорізькій області. Зокрема, посадовиця закликала людей відноситись з розумінням до того, що необхідно виїжджати із Запорізької області у більш спокійні місця. Лише таким чином можна убезпечити себе та своїх близьких, а також дати можливість врятувати інших людей.

— Ми приймаємо дуже велику кількість переселенців. Заклади, там де вони тимчасово розміщуються, вже переповнені. Зараз у Запоріжжі люди адаптуються, оформлюють статус внутрішньо переміщеної особи. А через два тижні організовується їх евакуація в більш безпечні регіони. Ми постійно тримаємо зв’язок з іншими областями. Вони надають нам інформацію про кількість вільних місць, де можуть приймати наших земляків, — розповіла Марина Нотанова.

Марина Нотанова запевнила, що перейматися через те, що доводиться їхати далі вглиб країни, не варто. В інших областях також створено належні умови для перебування переселенців.

Такий алгоритм вже успішно працює. Директорка департаменту повідомила, що вчора з міста Запоріжжя було евакуйовано 104 особи з числа внутрішньо переміщених осіб. Вони переїхали до Вінниці, де їх зустріли колеги з Вінницької ОВА та забрали на поселення. Також відправлено більше 100 жінок з дітьми до Переяслава-Хмельницького у санаторій для реабілітації. Наразі більше 5 областей надали свої пропозиції щодо можливостей у розміщенні переселенців.

До речі, Департамент соціального захисту населення ЗОВА спільно з благодійним фондом ADRA Ukraine пропрацювали логістику перевезення й вимушених переселенців з обмеженими можливостями у більш безпечні місця. Так, організація надала два комфортабельних автобуси, за допомогою яких вдалось перемістити 100 осіб-переселенців з вадами здоров’я із Запорізького геріатричного інтернату в інший заклад нашої області.

Головне пам’ятати, що все це тимчасово. Наші ЗСУ виб’ють ворога і всі повернуться до своїх домівок.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що запоріжці продовжуть ігнорувати правила комендантської години. 

Читайте також: Якими поїздами можна поїхати із Запоріжжя в евакуацію 7 травня. 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Вимушених переселенців із Запорізької області евакуюють до західних регіонів України появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vimushenih-pereselentsiv-iz-zaporizkoyi-oblasti-evakuyuyut-do-zahidnih-regioniv-ukrayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top