Південний мікрорайон Запоріжжя опинився сьогодні, 4 вересня, під атакою дрона, який підлетів до людного місця й вибухнув.
Акцент поспілкувався з очевидцями та з’ясував, що відбувалося перед ударом.
Так, двоє дівчат, які сиділи в кав’ярні на літньому майданчику, бачили момент підльоту дрона.
“Він зупинився біля кав’ярні на декілька секунд, ми дивилися на нього, а він на нас, ми не розуміли, що робити. Потім минає пару секунд, ми попадали на підлогу, а він вибухнув”, – розповіла очевидиця події Христина.
Станом на зараз, відомо про 4-х постраждалих, на місці працюють комунальники, аби позакривати вікна й прибрати скло. За інформацією медиків, усім пораненим надана необхідна допомога, їхній стан контролюють лікарі. Атака сталася вдень, коли у багатоповерхівці перебували люди. Така тактика застосування FPV-дронів проти цивільних районів свідчить про цілеспрямовані удари по мирному населенню.
- Момент удару FPV-дроном у багатоповерхівку в Запоріжжі потрапив на відео
The post «Він підлетів, завмер, а ми дивилися на нього»: очевидці про момент удару дрона в Запоріжжі first appeared on Портал Акцент.



