«Він погрожував убити дитину»: стало відомо подробиці побиття запоріжанки колишнім у крамниці (відео)

Ми вже повідомляли, що днями в Запоріжжі в одній із крамниць колишній співмешканець побив жінку. Все трапилось на очах у колеги, яка, між іншим, а також отримала на горіхи від агресивного закоханого. Чоловік наніс чимало ударів по голові та обличчю. Дівчину госпіталізували до лікарні, а хлопця до відділення поліції. Зауважимо, що через годину кривдника вже відпустили додому, а ситуацію кваліфікували як нанесення легких тілесних. Тобто покарання, яке очікує нападника — штраф.

Марина — так звуть постраждалу, звернулась до журналістів аби дати ситуації розголосу. Від почутих подробиць стає моторошно. Журналісти програми «Вікна новини«.

У постраждалої зламано ніс зі зміщенням. Як розповіла колега дівчини, вона просто не могла покинути приміщення аби покликати на допомогу, бо Марина просила тільки не залишати їх удвох. Дівчина боялась, що колишній — Артем просто вб’є її.

Марина згадує, що з Артемом прожили в цивільному шлюбі близько року. Спочатку все було наче непогано, але чим далі — тим гірше. Артем із ревнощів почав здіймати руку на кохану. Спочатку дівчина терпіла та навіть батькам нічого не розповідала, але навесні терпець увірвався й вона пішла від кривдника.

«Один раз він перебив мені ніс, потім зламав руку й мені ставили пластини. Спочатку по дурості я йому пробачила двічі, а потім вже просто боялась. Він погрожував, що вб’є мене, мою родину заріже та навіть мою дитину«, — розповіла дівчина.

Після того як чоловіка відпустили з відділення поліції, в першу чергу він зателефонував батькам Марина та почав розповідати про кохання, пропонувати гроші аби відкупитись.  Дівчина писала декілька заяв до поліції, але кривднику все сходило з рук. Зокрема й зараз йому загрожує штраф за легкі тілесні пошкодження. Під опіку дівчину взяли волонтери. Деталі у відеосюжеті програми «Вікна-новини».

За розвитком ситуації слідкуйте на нашому сайті.

Читайте також:У Запоріжжі колишній жорстоко побив дівчину в магазині: нападника відпустили (відео)

Источник: https://forpost.media/novosti/vin-pohrozhuvav-ubyty-dytynu-stalo-vidomo-podrobytsi-pobyttia-zaporizhanky-kolyshnim-u-kramnytsi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top