Виплати ВПО-2024: хто більше не буде отримувати гроші

Мінфін розробив нову методику верифікації допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), але з 1 березня 2024 року деякі переселенці більше не отримують державну підтримку.

Це змінилося через те, що допомога тепер нараховується на основі фактичних потреб сімей. В результаті, достатньо заможні родини більше не підпадають під критерії для отримання цієї допомоги.

Допомогу тепер не отримують ті, хто: має місячну пенсію більше ніж 9 444 гривні;має середній місячний дохід на члена сім’ї, що перевищує 9 444 гривні;володіє власним житлом, автомобілем, значними коштами у валюті чи великим банківським депозитом.

Такі зміни мають на меті стимулювати працездатних ВПО до пошуку роботи, оскільки зараз близько 40% працездатних ВПО працюють, а решта не мають роботи.

Перевірка ВПО відтепер буде більш детальною і включатиме перевірку таких аспектів, як наявність інвалідності, статус ВПО, однаковість записів про особу, володіння житлом, наявність реєстрації на територіях, де велися бойові дії, перебування за кордоном, купівлю валюти та інші фінансові операції. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/viplati-vpo-2024-hto-bilshe-ne-bude-otrimuvati-groshi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top