Виплати ВПО, пенсії, субсидії: що зміниться для українців із 1 травня

У травні 2024 року підвищена пенсія продовжуватиметься для працюючих пенсіонерів, із здійсненням виплат у червні. Програма допомоги від ВПП ООН також триватиме, як і виплати для ВПО, зараховані автоматично або після подання заяви. Ціни на комунальні послуги (електроенергію, газ, воду) для більшості споживачів у травні залишаться незмінними.

Що буде з виплатами ВПО у травні

У травні продовжать виплати ВПО тим, кому допомога призначена автоматично, і тим, кому ухвалили заявку на продовження виплат.

Нагадаємо, що з 1-го березня 2024 року для тих ВПО, які отримували допомогу протягом року або двох, її було продовжено ще на 6 місяців, з урахуванням низки особливостей.

Пенсії з 1 травня 2024

Виплати додаткових пенсій у травні зростуть для пенсіонерів, що досягнуть 70, 75 та 80 років, за умови, що їхня пенсія не перевищує 10,340.35 грн. Додаткова грошова допомога від ВПП ООН пропонується пенсіонерам, які отримують менше 3250 грн на місяць і проживають в зонах бойових дій.

Субсидії

У травні також розпочнеться призначення житлових субсидій на неопалювальний сезон, які будуть автоматично призначені для більшості одержувачів до кінця квітня 2025 року. Однак деякі категорії громадян мають подати заяву для отримання субсидії.

Виплати адресні

Підвищення адресної допомоги для дітей загиблих захисників та дітей без батьківського піклування також продовжується, з метою забезпечення їх потреб у травні. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/viplati-vpo-pensiyi-subsidiyi-shho-zminitsya-dlya-ukrayintsiv-iz-1-travnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top