Виплати ВПО з 1 липня 2024: що потрібно знати українцям

У липні 2024 року внутрішньо переміщені особи (ВПО) в Україні продовжуватимуть отримувати фінансову допомогу, встановлену ще на початку березня. Ті, кому допомогу автоматично продовжено на шість місяців, а також ті, хто подав заяви до кінця квітня, зможуть розраховувати на виплати до кінця серпня.

Ця допомога важлива особливо для тих, хто через особисті обставини не може працювати, зокрема для людей, які доглядають за дітьми або важкохворими, осіб з інвалідністю, а також для тих, хто не має інших доходів або має дуже низькі доходи.

Виплати залишаються незмінними:

  • 3 000 гривень для осіб з інвалідністю та дітей, та 2 000 гривень для інших ВПО.
  • Гроші виплачуються двічі на місяць — 15-го та 28-го числа.

Також цьогоріч до кінця року продовжено спеціальні виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН) пенсіонерам, які живуть в зонах бойових дій та мають пенсію менше 3 250 гривень. Ці виплати здійснюються за підтримки міжнародних донорів, включаючи країни ЄС та Норвегію, та не потребують додаткових заяв для отримання.

Програми допомоги ВПО та підтримки пенсіонерів є ключовими для забезпечення фінансової стабільності серед найбільш вразливих груп населення в часи невизначеності.

Підписуйтесь на Акцент в

Share this post

нет
scroll to top