Випустили три ракети: як виглядає зруйнована рашистами школа на Запоріжжі (ФОТО)

Вночі 15 жовтня російські загарбники випустили три ракети по школі в Пологівського району. Потужною вибуховою хвилею вибило майже всі вікна. Зокрема, пошкодило фасад та частину даху.

Під час візити очільника Запорізької ОВА Олександра Старуха, директорка навчального закладу Оксана Стасик наголосила, що їм вдалось врятувати частину меблів й оргтехніку.

«Зараз ми закриваємо вікна OSB-плитами від опадів та проводимо часткові відновлювальні роботи. Також нам вдалося врятувати бібліотеку. Дякуємо за надану допомогу від місцевої влади, а також від односельців», — наголосила директорка навчального закладу Оксана Стасик.

Ця школа єдина в селі. Наразі вчителі й усі залишились в селищі й продовжують здобувати освіту дистанційно.

Представники школи розповіли, що своїми силами повністю відновити школу вони не зможуть, тому сподіваються на підтримку з боку влади, благодійних організацій, можливо, міжнародного рівня. Мріють що заклад буде відновлений до європейського рівня — утеплений, оснащений сучасною технікою, мультимедійними класами.

Источник: https://subbota.ua/news/194436/vipustili-tri-raketi-yak-viglyada%d1%94-zrujnovana-rashistami-shkola-na-zaporizhzhi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top