Вірменія та США проведуть спільні військові навчання

Вірменія та США проведуть спільні військові навчання

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Вірменія та США з 11 по 20 вересня проведуть спільні навчання EAGLE PARTNER 2023 у рамках підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях, повідомляє Міністерство оборони Вірменії, передає УНН. Цитата
«У рамках підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях з 11 по 20 вересня у Вірменії, зокрема, у Навчальному центрі «Зар» Миротворчої бригади та Навчальному центрі «Н» Міністерства оборони Вірменії, відбудуться спільні вірменсько-американські навчання «EAGLE PARTNER 2023», — інформує відомство.
Деталі
Зазначається, що навчання передбачають виконання завдань зі стабілізації між сторонами конфлікту під час миротворчої місії. Метою навчань є підвищення рівня взаємосумісності підрозділу, який бере участь у міжнародних миротворчих місіях в рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом у сфері управління та тактичного зв’язку, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до запланованої оцінки «Концепції оперативних спроможностей» НАТО/ПРМ (ПРМ — програма «Партнерство заради миру» — ред.).
«В рамках підготовки до миротворчих місій підрозділи, які готуються до міжнародних миротворчих операцій, часто беруть участь у подібних спільних навчаннях і тренуваннях в країнах-партнерах», — додало Міноборони.
Довідково
Зазначається, що відносини Вірменії з НАТО почалися у 1992 році, коли Вірменія приєдналася до Ради північноатлантичного співробітництва. На зміну цьому форуму для діалогу 1997 року прийшла Рада євроатлантичного партнерства, яка об’єднує всіх союзників і країни-партнери в євроатлантичному регіоні.
Двостороння співпраця розпочалася, коли Вірменія приєдналася до програми «Партнерство заради миру» (ПРМ) 1994 року.Вірменія є активним учасником операції під керівництвом НАТО в Косово. Програму співробітництва Вірменії з НАТО викладено в Плані дій індивідуального партнерства (IPAP), який було спільно погоджено. Широкий спектр IPAP означає, що Вірменія співпрацює з НАТО не тільки у сфері оборони, а й з питань політики та безпеки, демократичних стандартів, верховенства закону та боротьби з корупцією.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вірменії заговорили про визнання юрисдикції МКС. У рф вимагають пояснень

Джерело:
УНН

Теги: США, Вірменія, НАТО, навчання

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/260087/virmenija-ta-ssha-provedut-spilni-vijskovi-navchannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top