Важные новости

Вишиванка на тілі і в серці: запоріжці відзначили День вишиванки

День вишиванки традиційно відзначають в Україні 19 травня. В цей день останні декілька років в Запоріжжі проходив парад вишиванок: люди виходили на вулицю сім’ями, щоб пройти головним проспектом міста й показати свою вишиванку.
Однак цього року в нашу країну прийшла повномасштабна війна, тож багато запоріжців змінили вишиванку на камуфляж.

«Вишиванка — генетичний код Української Нації. Вона — це наша любов до рідної землі та до свого народу. Вона ж і символ нашої справедливої та жертовної боротьби з ворогом. Хоч сьогодні і не зміг її вдягнути з об’єктивних причин, але вона чекає на мене. Чекає на повернення додому до рідних та близьких. Чекає на нашу Перемогу! Вона в серці. Зі святом, українці — з Днем вишиванки! Бережіть себе та нашу Україну!», — написав народний депутат восьмого скликання, голова Запорізького територіального осередку партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Стрічка в соцмережах і сьогодні рясніла патріотичними дописами і фото в національному вбранні.«Вишиванка на тілі і в серці. Бажаю, щоб всі наші захисники якнайшвидше змінили камуфляж на вишиванку, щоб всі українці повернулись до мирного життя під синьо-жовтим стягом. Всі косоворотки будуть спаковані в пакети а Україна обов‘язково переможе», — написала на своїй сторінці в Фейсбук керівниця пресслужби Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутатка Запорізької районної ради Аліса Сисоєва.

«У вишиванці вшитий код української нації, національна ідентичність! У тому числі й за неї зараз Наші Хлопці ризикують своїм життям та віддають його у війні з рашистами! Зі Святом Вишиванки! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», — наголосив голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій районній раді Дмитро Кирильчук.

«Солдатський привал вітає шановну громаду! Українці, нехай яскраві вишиванки додадуть нам всім настрою! З Днем Вишиванки, дорогенькі! Шануймо один одного, пишаймося мужністю наших захисників, одягаємо вишиванки, та робимо все за для Перемоги!», — привітала запоріжців керівниця ГО «Солдатський привал», депутатка фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Галина Гончаренко.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/vyshyvanka-na-tili-i-v-sertsi-zaporizhtsi-vidznachyly-den-vyshyvanky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top