Виставки двох майстринь – лялькарки Майї Пономарьової та художниці Оксани Хижняк відкрились у відділі мистецтв запорiзькiй обласної наукової бібліотеки

Майстриня Майя Пономарьова виготовляє ляльок з біокераміки – це суміш солоного тіста з целюлозою. Свою першу ляльку жінка зліпила три роки тому. За цей час її колекція поповнилась майже на півсотні виробів. Каже, що при бажанні навчитись такій техніці може кожен, не зважаючи на те, що вона доволі складна.

Поряд з майстринею – інша експозиція — художниці Оксани Хижняк. Вона презентувала свої роботи у різних країнах, серед яких – Чехія, Угорщина та Словаччина. Цього разу на виставці у рідному місті вона представила близько 30-ти картин.

Виставка майстринь триватиме до 16 березня. Відвідати її можна на шостому поверсі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки у відділі мистецтв.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vistavki-dvoh-majstrin-lyalkarki-majyi-ponomarovoyi-ta-hudozhnitsi-oksani-hizhnyak-vidkrilis-u-viddili-mistetstv-zaporizkij-oblasnoyi-naukovoyi-biblioteki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top