Висунуту підозру запорізькому чиновнику у міскраді назвали тиском на місцеву владу

Сьогодні повідомлялося, що СБУ підозрює посадовців Запорізької міської ради у привласненні понад мільйону гривень бюджетних коштів.

У міськраді швидко відреагували на повідомлення. Директор департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога прокоментував інцидент, зазначають в пресслужбі мерії.

Чиновник відзначив, що справа, за якою було вручено підозру, стосується подій 2017 року, а саме встановлення насосів у багатоквартирних будинках. Її відкрили ще у 2018-му році.

Пан Зломинога зазначає, незрозуміло, чому правоохоронці так довго чекали, щоб вручити підозру:

“Виникає декілька питань – чому у правоохоронців стільки лежала ця справа? Невже не було іншого часу, невже цю справу потрібно було розслідувати так довго? Також є інше питання – невже продовжується тиск після аеропорту? Звичайно, таке буває, що документи кілька років пролежали «в столі», але це дуже дивно – протягом такого тривалого часу розслідувати справу, за якою є документи та доведені факти. Це виглядає так, ніби її тримали для зручного випадку,” – зазначає директор.

За словами Валерія Зломиноги, незрозумілим залишається і той факт, чому правоохоронці говорять, що ціна на закупівлю матеріалів, яку погодили через Державну експертизу, зависока:

“Дивує позиція правоохоронців. Вона полягає у наступному. З однієї сторони держава через Державну експертизу погоджує ціну на закупівлю матеріалів, що ціни гарні і можна закуповувати. З іншої сторони приходять правоохоронці і кажуть, що це дорого”, – сказав Валерій Зломинога.

У мерії припускають, що це лише спосіб  здійснити тиск на місцеву владу, як і обшуки в аеропорту «Запоріжжя».

Сообщение Висунуту підозру запорізькому чиновнику у міскраді назвали тиском на місцеву владу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/visunutu-pidozru-zaporizkomu-chinovniku-u-miskradi-nazvali-tiskom-na-miscevu-vladu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top