Вітаємо захисників та захисниць із Днем Збройних Сил України!

День Збройних Сил України відзначають сьогодні, 6 грудня. Редакція Форпост приєднується до привітань, що лунають на адресу військових! Ми приготували невеличкий історичний екскурс у витоки свята.

Свято День Збройних Сил України офіційно визнано законом про Збройні Сили України, що був підписаний саме 6 грудня у далекому 1991 році. Сьогодні ми святкуємо його 30-річний ювілей!

Довгі роки свято залишалося суто професійним, таким, що немало пошани серед простих українців. Аж до настання російської агресії на території нашої держави, українці ледь пам’ятали про свято військових, натомість відзначаючи радянську кальку. Та 2014 рік змінив життя українців назавжди, повернувши їх обличчями до власних чоловіків та синів, що пішли на фронт, мужньо захищаючи рідну землю. Відтепер, 6 грудня ми відзначаємо із гордістю і вірою у власний народ.

Існує легенда, що 6 грудня було обрано не випадково для святкування. Саме в цей день у 1919 році армія УПА рушила у Перший зимовий похід. Однак, чи співпала дата випадково, чи дійсно хтось із парламентарів обрав дату символічно у 1991 році, досі лишається невідомим.

Сьогодні в лавах ЗСУ служать як чоловіки, так і жінки. Пліч опліч вони відстоюють суверенітет України на сході нашої держави. Ми цінуємо й поважаємо працю кожного, хто готовий віддати за Україну найцінніше — власне життя. Бажаємо всім міцного здоров’я, доброї вдачі та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!

Читайте також: Запоріжці назвали найбільш шанованого волонтера

Источник: https://forpost.media/novosti/vitaiemo-zakhysnykiv-ta-zakhysnyts-iz-dnem-zbroynykh-syl-ukrainy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top