Вітаміни для серця: що потрібно нашій серцево-судинній системі?

Напевно, кожен із нас знає, що для збереження відмінного здоров’я серцево-судинної системи потрібно правильно харчуватися, займатися спортом, добре виспатися та відмовитися від шкідливих звичок. 

Звичайно, всі ці фактори є запорукою добробуту. Але не варто забувати про те, що здоров’я серця та судин безпосередньо залежить ще й від достатнього надходження різних поживних речовин. І далеко не всі з них можна отримати з їжі в потрібному обсязі. 

Зображення vser1

Вчені довели, що існують добавки, здатні підтримати функції та здоров’я серцево-судинної системи. Вони справді працюють – запобігають розвитку хвороб та забезпечують нормальне самопочуття.

Найкорисніші добавки для серця та судин:

Вітаміни групи В. Виявляється, дефіцит цих нутрієнтів може спровокувати підвищення рівня гомоцистеїну. Це проміжний продукт метаболізму, надмірна кількість якого може негативно впливати на функції кровоносних судин, збільшуючи окислювальний стрес, і навіть може спричинити затвердіння артерій. Водночас вітаміни групи В не можуть накопичуватися в організмі через те, що є водорозчинними. Ми маємо отримувати їх щодня.
Магній. Це дуже важливий мінерал для всіх наших м’язів, а серце є одним із найважливіших м’язів організму. Магній допомагає йому перекачувати кров. Також він сприяє підтримці здорового артеріального тиску, підвищує настрій та додає енергії. Вчені виявили, що цей мінерал діє синергетично з кальцієм та калієм для регуляції артеріального тиску.
Коензим Q10. Ця речовина є у складі кожної клітини нашого організму, але з роками її концентрація знижується. Водночас саме коензим Q10 відповідає за перенесення енергії, тому в серці він має бути присутнім у досить великій кількості. До того ж така речовина запобігає формуванню вільних радикалів та знижує ризик серцево-судинних захворювань. Встановлено, що у людей із серцевими хворобами його рівень сильно знижується. Тому додатковий прийом може дати відчутну користь.
Омега-3. Це особливі жирні кислоти, які не можуть синтезуватися нашим організмом, але водночас відіграють значну роль у функціях всіх органів та систем. Вони допомагають знижують ризик виникнення аритмії, підтримують здоровий серцевий ритм, адекватний артеріальний тиск, міцність та еластичність кровоносних судин. А при прийомі у більш високих дозах ці речовини сприяють придушенню хронічного запалення та зниженню рівня тригліцеридів і «поганого» холестерину.
Вітамін D. Про важливість цього вітаміну для здоров’я забуває багато хто з нас. Водночас дефіцит такого нутрієнта серед населення планети дуже поширений, тому більшість лікарів рекомендують приймати його щодня у профілактичній дозі. І така підтримка дуже важлива для серцево-судинної системи, адже вітамін D необхідний для нормальної функції судин та боротьби з гіпертонією. Численні дослідження підтверджують, що дефіцит такого нутрієнта корелюється з високим ризиком підвищеного тиску та інфаркту. На тлі нестачі вітаміну D летальність серцево-судинних патологій збільшується на 35%.

Дізнатися більш детально про те, які вітаміни для серця та судин є вкрай важливими можна на сайті Biovit.ua.

Зображення vser2

Найкращим джерелом корисних для серцево-судинної системи нутрієнтів є біологічно активні добавки. Сучасні БАДи надійно запобігають дефіциту та дозволяють по-максимуму відчути всі переваги корисних нутрієнтів. 

Ознайомтесь з каталогом вітамінів для серця від найкращих світових виробників та збережіть собі відмінне здоров’я та гарне самопочуття.

Данні препарати містять чітко відмірену кількість активних речовин, добре засвоюються та при грамотному дозуванні не завдають ніякої шкоди здоров’ю.

Источник: https://forpost.media/novosti/vitaminy-dlia-sertsia-shcho-potribno-nashiy-sertsevo-sudynniy-systemi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top