Витрати боєприпасів становлять 7:1. Генерал ЗСУ розповів про переваги армії Росії у війні

Російська армія використовує на фронті дві свої основні переваги — артилерію та авіацію. Це дозволяє росіянам не зменшувати інтенсивність обстрілів.
Про це заявив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Укрінформ».

Гаврилюк вважає, що наразі Росія змогла оцінити виробничі потужності України та партнерів та почала використовувати свою перевагу у боєприпасах. Адже з початку 2024 року витрати боєприпасів становлять 7:1 на користь росіян.
Окрім цього росіяни вважають, що їм вистачить снарядів для домінування на передовий ще на довгий час. Це пов’язано з тим, що «вогневий вал» їм забезпечують не лише російські заводи, а й постачання їхньої Північної Кореї.
За словами генерала, також значна перевага є у російської авіації — винищувачі противника регулярно б’ють по позиціях і прифронтових територіях керованими авіаційними бомбами. Зокрема за 77 днів 2024 року росіяни скинули понад 3500 КАБів — це у 16 разів більше за показник 2023 року.
Однак змінити домінування росіян у повітрі мають винищувачі F-16, які збільшать можливості Сил оборони на землі.
«Але ситуація така, що ми ще не маємо F-16, а запаси боєприпасів певних номенклатур падають до критичного рівня. Ці та інші фактори ускладнюють Силам оборони України виконання завдань із відсічі агресору», — зауважив він.
Чехія знайшла снаряди для України
За останні місяці на фронті у Збройних сил України виникла гостра нестача артилерійських боєприпасів. Нещодавно з цієї причини нашим бійцям довелося відступити з міста Авдіївка, а також втратити ще кілька населених пунктів Донецької області.
У лютому президент Чехії Петр Павел заявив, що Прага знайшла 800 тисяч артилерійських боєприпасів на військові потреби України: півмільйона калібру 155 мм і 300 тисяч калібру 122 мм. Однак для їхньої закупівлі було потрібно зібрати кошти.
Днями Павел заявив, що союзники вже виявили майже всі необхідні кошти для закупівлі анонсованої партії.
Водночас прем’єр-міністр Чехії Петро Фіала заявляв, що чеській ініціативі пообіцяли ще 200 тисяч боєприпасів для України в необов’язковому порядку.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265902/vitrati-boiepripasiv-stanovljat-7-1-general-zsu-rozpoviv-pro-perevagi-armii-rosii-u-vijni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top