Виявився незаконним: шлагбаум, встановлений на проїзді до моря у Примпосаді, демонтували

Як повідомляють у прес-службі обласного управління Нацполіції, за фактом перешкоджання доступу до рекреаційної зони провели розслідування, результати якого довели незаконність дій підприємця. Виявилося, що земельна ділянка і дійсно перебуває у довгостроковій оренді. І орендар має дозвіл на надання платних послуг на цій території. А от дозволу на встановлення будь-яких тимчасових споруд у підприємця не було.

Тож вже сьогодні, 4 червня, до місця прибула спецтехніка. З її допомогою демонтували дві будки, які представляли собою «охоронний пост», та власне сам шлагбаум.

Нагадаємо, інформація про появу шлагбауму на шляху до пляжу почала з’являтися у соцмережах наприкінці травня. Окрім обурення у мережі, громадяни висловлювали своє невдоволення і у вигляді заяв до правоохоронних органів. Адже «загарбники» вимагали гроші за проїзд до рекреаційної території. «Такса» становила 80 грн за авто та 500 грн за намет. І ці «вимоги» були незаконними.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vijavivsja-nezakonnim-shlagbaum-vstanovlenij-na-proizdi-morja-u-primposadi-demontuvali/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vijavivsja-nezakonnim-shlagbaum-vstanovlenij-na-proizdi-morja-u-primposadi-demontuvali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top