Вкрала мільйон і очолила підприємство окупантів: у Мелітополі викрили колишню посадовицю

Після привласнення бюджетних коштів жінка очолила підприємство, створене окупантами  Колишню керівницю комунального підприємства у Мелітополі підозрюють у привласненні одного мільйона гривень бюджетних коштів та співпраці з російськими окупантами. …

Share this post

нет
scroll to top