Влада безсовісно бреше в очі: Ігор Артюшенко – про заяви щодо термінів вакцинації

Чи отримають українці безкоштовне щеплення від ковіду до кінця року, як того обіцяла влада? Тему обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що банальні підрахунки свідчать про брехню влади щодо термінів вакцинації.

«Бо влада не спромоглася навіть взяти в руки калькулятор.

Для того, щоб вакцинувати 21 мільйон українців за пів року, як це обіцяє влада, необхідно робити 7 мільйонів щеплень на місяць або 233 тисячі на день. І це без вихідних, відпусток та свят. А ще стільки ж треба робити тестів, щоб переконатись у набутті імунітету після вакцинування.

І якщо ми навіть штучно уникнемо питання закупівлі такої кількості вакцин, то виникне проблема – державна медична система в сучасному вигляді не зможе організувати щеплення в такому обсязі», – зазначив політик.

Ігор Артюшенко вважає, що в за мінімальними підрахунками українців вакцинують до 2023-го року.

«Мова йде не точно про пів року. Дай бог, щоб до 23-го року українці вакцинувалися.

Це ж не про політику, це про математику. Але це чітко доводить, що влада безсовісно бреше в очі. Чи вона перевіряє, чи просто нахабно бреше – оце вже питання», – заявив Ігор Артюшенко.

Сообщение Влада безсовісно бреше в очі: Ігор Артюшенко – про заяви щодо термінів вакцинації появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vlada-bezsovisno-breshe-v-ochi-igor-artjushenko-pro-zajavi-shhodo-terminiv-vakcinacii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top