Влада окупантів намагається заборонити продаж алкоголю російським солдатам через масове пияцтво

В Запорізькій області російські солдати масово пиячать, що бачить не лише місцеве населення, а й військове командування. Військові знахабніли так, що командування намагається хоч щось із цим зробити. Наприклад, заборонити продаж алкоголю.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Особовий склад підрозділів окупаційної армії, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, відзначається масове зловживання алкогольними напоями. Це призводить до численних порушень дисципліни та серйозних правопорушень. Почастішали випадки залишення місць несення служби; перебування на вогневих позиціях у нетверезому стані; порушення правил користування стрілецькою зброєю; ДТП за участю військовослужбовців у нетверезому стані., — йдеться у повідомлені.

На деяких тимчасово окупованих територіях боротьба набула кардинального характеру. ГУР повідомляє, що в ситуацію вимушені втрутитись керівництво комендатури військ росгвардії РФ та так званої «військово-цивільної адміністрації» Михайлівської громади на чолі з місцевим колаборантом Іваном Сушко (до війни був професійним дідом Морозом та ведучим на весіллях). Щоб запобігти пияцтву на територіях Михайлівської та Роздольської громад введено заборону на продаж алкогольних напоїв (у тому числі, пива) військовослужбовцям РФ. Однак, чи врятує це ситуацію, коли, наприклад, на продавчиню направляють автомат?

Источник: https://forpost.media/vijna/vlada-okupantiv-namahaietsia-zaboronyty-prodazh-alkoholiu-rosiyskym-soldatam-cherez-masove-pyiatstvo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top