Влада Запоріжжя натякає на підвищення тарифів на опалення?

Комунальники та влада Запоріжжя, скоріш за все, натякують на те, що потрібно підвищити тарифи на опалення для населення. Мовляв, не вистачає грошей у концерну «Міські теплові мережі» на підготовку до наступного опалювального сезону.

Під час загальноміської наради з актуальних питань життєдіяльності міста гендиректор концерну «Міські теплові мережі» Сергій Астапенков повідомив про те, що одне з найбільш складних питань в його роботі – необхідність перегляду на державному рівні Постанови Кабміну щодо розподілу коштів, які отримують тепловики від споживачів.

Мовляв, зараз більшість цих грошей автоматично спрямовується на оплату спожитого природного газу, однак при цьому у концерна «МТМ» не залишається власних ресурсів на підготовку до опалювального сезону.

— Розумію необхідність перегляду Постанови Кабінету міністрів №812. Вважаю, що ми можемо вирішити це питання за підтримки Асоціації міст України. Тому доручаю концерну «МТМ»  підготувати з цього приводу проєкт листа за моїм підписом. Маємо направити його до Асоціації міст України, — зазначила секретар Запорізької міськради Регіна Харченко.

***

Нагадаємо, у Бердянську загарбники розпочали “націоналізацію” земельних ділянок.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vlada-zaporizhzhia-natiakaie-na-pidvyshchennia-taryfiv-na-opalennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top