Влада Запоріжжя не підтримала петицію про розділення тривоги у місті та області

Попри те, що петицію про розділення повітряної тривоги у місті Запоріжжі та області, підтримали містяни, проєкт рішення депутати міськради відхилили під час учорашньої сесії.

Нагадаємо, авторка петиції зазначала, що постійні щоденні повітряні тривоги у місті Запоріжжі майже паралізують життєдіяльність. Це стосується як навчального процесу, так і усіх інших сфер життя.

«При цьому є розуміння, що не припустимо створювати петиції та закликати «Не вмикайте тривогу в Запоріжжі, коли небезпека стосується тільки Оріхова»! Саме тому, прошу на базі депутатського корпусу Запорізької міської ради створити тимчасову комісію із залученням відповідних профільних фахівців для того, щоб пропрацювати питання, а саме чи можна поліпшити ситуацію з постійною паралізацією процесів у життєдіяльності міста від постійних повітряних тривог шляхом розділення тривог. Запоріжці мають право знати чи можливо для Запоріжжя відокремити тривоги! Розʼяснення для містян та результати роботи тимчасової комісії зможуть задовольнити потребу містян, які звинувачують міську владу в бездіяльності», — йшлося у петиції.

Представник мерії Запоріжжя зазначив, що рішення про розділення повітряної тривоги у місті Запоріжжі та області виходить за межі повноважень виконавчих органів міськради, а тому схвалювати це рішення контрпродуктивно.

***

Нагадаємо, у Запоріжжі замість обіцяних укриттів встановлять наземні торгівельні кіоски. Таке було рішення більшості депутатів під час сесії міськради, яка відбулась 5 жовтня. Більшість депутатів — це «позафракційні», «слуги» та  «буряковці».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vlada-zaporizhzhia-ne-pidtrymala-petytsiiu-pro-rozdilennia-tryvohy-u-misti-ta-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top