Влада Запоріжжя повернула платний проїзд в електротранспорті міста

Вартість проїзду у трамваях і тролейбусах Запоріжжя знову стане платним – квиток буде коштуватиме 10 гривень. Для пільгових категорій проїзд залишиться безплатним. 

Таке рішення сьогодні ухвалив виконком Запорізької міськради.

Цим же рішенням зменшена на 2 гривні вартість проїзду в автобусах КП «Запоріжелектротанс» — до 10 гривень.

КП «Запоріжелектротранс» вже понад два роки забезпечує безкоштовні перевезення пасажирів трамваями та тролейбусами – згідно з рішенням виконавчого комітету від 24 лютого 2022 року. На той момент воно було вкрай необхідним, адже приймалося в умовах початку повномасштабного вторгнення рф.

За інформації пресгрупи мерії, одна з причин – необхідність продовження забезпечення безперебійної роботи комунального громадського транспорту. За цей період міський бюджет, зокрема й комунальне підприємство «Запоріжелектротранс», максимально використовували всі наявні резерви та можливості, аби забезпечити роботу комунального громадського транспорту, вихід наявного рухомого складу на лінію. Однак зараз внутрішні резерви КП «Запоріжелектротранс» практично вичерпані — і це в умовах, коли можливості бюджету Запоріжжя обмежені.

Відновлення платного проїзду в електротранспорті з вартістю проїзду у 10 гривень дозволить КП «Запоріжелектротранс» додатково заробити 70 мільйонів гривень. Кошти можна буде спрямувати на закупівлю запчастин, ремонт та утримання рухомого складу.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vlada-zaporizhzhia-povernula-platnyy-proizd-v-elektrotransporti-mista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top