Владу Запоріжжя примусили бути прозорою для ЗМІ

Представникам засобів масової інформації тепер відкритий доступ до пленарних засідань Запорізької міської ради та засідань постійних комісій!

Про це повідомив голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міськраді Микола Бєлий.

Нагадаємо, мерія Запоріжжя (хоч під керуванням Володимира Буряка, хоч під керуванням Анатолія Куртєва) за останні роки набула сумнозвісної слави, як один з найзакритіших органів місцевого самоврядування в Україні. Саме тут постійно намагаються обмежувати права журналістів та забороняти безперешкодний доступ до інформації. Під час війни це намагаються зробити знову, обмежуючи доступ ЗМІ до пленарних засідань та до засідань постійних комісій.

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Микола Бєлий вирішив розібратися із ситуацією: «До мене, як до депутата, останнім часом не одноразово звертаються представники ЗМІ: їх не допускають на пленарні засідання та засідання постійних комісій міської ради», — розповів нещодавно Микола Бєлий.

Депутат направив депутатське звернення секретарю Запорізької міськради Анатолію Куртєву з проханням надати роз’яснення щодо ситуації яка виникла з допуском представників ЗМІ.

Сьогодні депутат Микола Бєлий отримав від Анатолія Куртєва листа.

«У відповіді секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва на звернення зазначається, що відповідно до Регламенту Запорізької міської ради на доступ до пленарних засідань ради та засідань постійних комісій мають право усі бажаючі, в тому числі представники ЗМІ», — повідомив громадскість голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міськраді Микола Бєлий.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vladu-zaporizhzhia-prymusyly-buty-prozoroiu-dlia-zmi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top