Влаштуватися на запорізькі металургійні підприємства можна онлайн — як це зробити

Отримати роботу на промислових підприємствах можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест

Сьогодні в умовах пандемії коронавірусу запоріжцям буває складно знайти роботу. Криза призвела до того, що установи та організації скорочують персонал. А більшість людей, які працювали неофіційно, взагалі втратили заробіток.

Тому запоріжці активно шукають стабільне місце роботи. Людей приваблюють відповідальні роботодавці, які гарантують своїм працівникам офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет і можливість розвитку. Саме такими є запорізькі підприємства Групи Метінвест, де карантин не став на заваді працевлаштуванню.

Отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Тут людям пропонують більше 300 професій для працевлаштування. Менеджери Центру кар’єри допоможуть знайти вакансію як досвідченим працівникам, так і людям без стажу праці та випускникам професійно-технічних закладів освіти.

Для тих, хто хоче влаштуватися на роботу, у Центрі кар’єри створені максимально комфортні та безпечні умови. Аби не приходити до менеджерів особисто, отримати інформацію, передати документи та навіть пройти співбесіду можна онлайн.

— Центр кар’єри Метінвест повністю адаптований до умов карантину. Хоч наш офіс відчинений, і прийти поспілкуватися зі спеціалістом можуть усі бажаючі, ми надаємо перевагу онлайн-спілкуванню. І воно таке ж ефективне, як і особиста зустріч. Під час онлайн-співбесід ми можемо надати людині всю актуальну інформацію, підібрати їй вакансію та направити на підприємство. Збір необхідних для працевлаштування документів теж може проходити в електронному форматі, — розповіла виконуюча обов’язки регіонального менеджера Центру кар’єри Метінвест Аліна Карамушко.

Перехід в онлайн-формат має і значні переваги. Тепер на роботу до підприємств Групи Метінвест можуть влаштуватися жителі області і інших куточків України, не приїжджаючи до Запоріжжя особисто.

— Завдяки онлайн-співбесідам ми маємо можливість працевлаштовувати людей з інших міст і областей. Це дуже зручно, бо їм не треба особисто приїжджати до нас по декілька разів. Варто лише зв’язатися з нами, назначити зручний час для співбесіди та відправити документи на працевлаштування. Взагалі ми намагаємося створити максимально комфортні умови для людей. Якщо, наприклад, вийти на зв’язок у будній день не виходить, то ми можемо назначити онлайн-співбесіду і ввечері, і навіть у вихідний, — зазначила Аліна Карамушко.

За стабільністю — із Харкова до Запоріжжя

Як успішно працевлаштуватись за пару днів, знає модельник по дерев’яним моделям ливарного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Сергій Сидельник. 17 років він працював на підприємстві у Харкові, але з введенням карантину робота перестала його влаштовувати. Тому чоловік вирішив звільнитися.

— 3 місяці тому я влаштувався на Запорізький ливарно-механічний завод. Раніше працював на підприємстві у Харкові. Коли почався карантин, на минулому місці роботи стали виникати складнощі — запровадили скорочений робочий день, і через це знизилася зарплата. Це мене абсолютно не влаштовувало, і я вирішив звільнитися. Після звільнення я розмістив резюме на сайті з пошуку роботи. Незабаром до мене подзвонила менеджер Центру кар’єри Метінвест. Вона розповіла про групу підприємств і ливарно-механічний завод та відповіла на питання, що мене цікавили. Далі була онлайн-співбесіда з бригадиром і керівником модельної ділянки. Мені призначили дату і я, зібравши всі документи, приїхав до Запоріжжя, — розповів Сергій Сидельник.

Проблем з житлом у чоловіка теж не було. Після працевлаштування підприємство надало йому місце у гуртожитку.

Сергій Сидельник зізнається, що планує і далі працювати на ливарно-механічному заводі. Адже тут він знайшов стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

— Я планую тут працювати і надалі. Більше всього мені подобається соцпакет, який тут пропонують. А саме — програма «Мій вибір». Вона включає в собі вигідні пропозиції для відпочинку, сім’ї та власного розвитку, якими в майбутньому я хочу скористатись. Такі програми дають відчуття того, що тебе та твої старання цінують, — зазначив Сергій Сидельник.

Всебічна підтримка для кожного

На запорізьких підприємствах Групи Метінвест працівникам надають всебічну підтримку — не тільки матеріальну, але перш за все, спрямовану на реалізацію їх потенціалу та побудову кар’єри. Саме тому люди хочуть тут працювати.

— Кожний наш працівник може розраховувати на індивідуальний соцпакет. Він може обрати літнє оздоровлення, медичне страхування себе та своїх членів сім’ї, організацію дозвілля, заняття спортом та інше. Якщо ж хтось приїжджає з іншого міста, то ми готові йти на те, щоб розмістити їх у гуртожитку. І люди цим користуються. Ми оплачуємо їхнє проживання в гуртожитках, а іноді розглядаємо варіант часткової або повної компенсації за оренду житла. На сьогодні ми свої зобов’язання по соціальних гарантіях виконуємо, — розповіла начальник управління з персоналу Запорізького ливарно-механічного заводу Наталя Маковєєва.

Що стосується зарплати, то вона конкурентоспроможна на рівні Запорізької області та всіх підприємств Групи Метінвесту. Станом на вересень середня зарплата складає 20,5 тис. гривень.

— Заробітна плата залежить від того, яка кваліфікація у співробітника. Але якщо це рідкісна професія, ми йдемо на те, щоб встановлювати не мінімальний оклад за цією спеціалізацією. Тим більше, якщо у людини є досвід, і вона показує свою результативність. У такому разі може бути встановлений оклад згідно досягнень на підприємстві, — зазначила Наталя Маковєєва.

Довідково

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

Читайте також: Як не провалити співбесіду і отримати роботу мрії: поради запоріжцям

Сообщение Влаштуватися на запорізькі металургійні підприємства можна онлайн — як це зробити появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vlashtuvatisya-na-zaporizki-metalurgiyni-pidpriyemstva-mozhna-onlayn-yak-tse-zrobiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top