Власні торгові марки мережі VARUS отримали престижні нагороди конкурсу Favorite Food&Drinks 2024

Мережа супермаркетів VARUS взяла участь у міжнародному дегустаційному конкурсі Favorite Food Drinks. За результатами незалежного оцінювання, власні торгові марки VARUS отримали: ТМ Varto — 6 золотих і 1 срібну нагороду, а ТМ Origin — 1 золоту нагороду.

Favorite Food Drinks — це єдиний в Україні міжнародний дегустаційний конкурс, який аналізує продукти “сліпим методом”. У рамках конкурсу незалежні експерти дегустаційної комісії проводять оцінку органолептичних показників харчових продуктів у 27 номінаціях. Завдяки цьому покупці можуть бути впевнені, яким товарами слід надавати перевагу і першою чергою варто покласти у кошик.

Продукція ВТМ мережі VARUS, яка отримала нагороди: 

Вироби макаронні “Філіні”, ТМ Varto, 400 г — золото; Вода “Трускавецька” ТМ Varto — золото; Олія соняшникова рафінована з вітамінами А, D, ТМ Varto — золото; Масло солодковершкове Екстра 82,5%, ТМ Varto, 200 г — золото; Насіння соняшника смажене, ТМ Varto — золото; Ананаси кільцями в легкому сиропі, ТМ Origin, 565 г — золото; Тісто листково-дріжджове, ТМ Varto — золото; Пельмені “Фірмові” зі свининою та яловичиною, ТМ Varto — срібло.

Мережа VARUS бере участь у конкурсі Favorite Food Drinks вже три роки поспіль. Як і в попередні рази, цього року продукція наших ВТМ отримала найвищі оцінки незалежних експертів. Члени дегустаційної комісії — висококласні фахівці: керівники відділів якості та власного виробництва у ритейлі, HoReCa, галузевих асоціацій та профільних інститутів”, — коментує керівниця відділу розробки ВТМ VARUS Ганна Бурцева.

TM Varto — це власна торгова марка VARUS, що пропонує широкий асортимент товарів відмінної якості: м’ясні вироби та ковбаси, сири та молочні продукти, солодощі та напої, бакалія та консервація, виготовлені на спецзамовлення мережі супермаркетів. Всі товари мають високі смакові показники та складають достойну конкуренцію відомим брендам.

ТМ Origin — власний бренд мережі VARUS, який поєднує високу якість з неповторним смаком. Під брендом Origin пропонуються вишукані продукти з різних куточків світу, саме з тих країн, які відомі виробництвом цих товарів. Кожен етап, від виготовлення до зберігання, контролюється фахівцями.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/vlasni-torgovi-marki-merezhi-varus-otrimali-prestizhni-nagorodi-konkursu-favorite-food-drinks-2024-2/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top