Власник песика на ім’я Круз із сльозами на очах подякував запорізьким патрульним за те, що вони врятували тваринку

13 березня до чергової частини Запорізького райвідділу поліції надійшла інформація про те, що двоє невідомих на автомобілі залишили собаку біля одного з приватних будинків у Дніпровському районі обласного центру. Люди кинули тваринці шматок м’яса та поїхали.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Запорізькій області.

Після спілкування з заявницею правоохоронці встановили, що чотирилапого днями тому вже бачили в цьому районі та розмістили оголошення в соціальних мережах, проте власник не відгукнувся.

Правоохоронці вирішили не залишати маленького песика без догляду та доставили чотирилапого до притулку, щоб він був у безпеці.

Через деякий час стало відомо, що власник таки знайшовся. Господар був дуже радий, коли дізнався, що його улюбленець Круз живий та здоровий. Чоловік із сльозами на очах подякував поліцейським і забрав пса додому.

«Виявляється, чотирилапий доволі часто полюбляв гуляти, проте, завжди повертався за окликом господаря. Цього разу, через зайнятість, Олександр просто не помітив, як песик вискочив з автомобіля. Хвостатий, шукаючи власника, помилково застрибнув у іншу машину, однак, вилазити з неї категорично відмовлявся, а виманити його вдалося лише шматочком м’яса», — йдеться у повідомленні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vlasnyk-pesyka-na-im-ia-kruz-iz-slozamy-na-ochakh-podiakuvav-zaporizkym-patrulnym-za-te-shcho-vony-vriatuvaly-tvarynku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top