Власники готелів і баз відпочинку на запорізькому курорті намагаються дурити всесвітньовідомий сервіс оренди житла: що відбувається

Як повідомили у селищній раді Кирилівки, більшість заблокованих об’єктів порушували один з пунктів договору зі світовим сервісом, а саме – правила цінового паритету. Згідно з ним, на «Букинг» готель повинен надавати мінімально можливу ціну, яка не може бути вищою за ту, яку називають клієнту при прямому зверненні до готелю. А за фактом багато готелів виставляли ціну на 15-20% вище, щоб за рахунок цього компенсувати комісію сервісу.

Окрім цього, нерідко адміністрації готелів часто порушують і інший пункт правил – публікує фото рецепції, візитки або вивіски, де написаний прямий номер телефону готелю.

У підсумку, якщо сервіс зауважує ці порушення, то на перший раз об’єкт отримує попередження і переміщається в кінець списку. А так як адміністрація баз відпочинку або готелів зазвичай ігнорує попередження, то оголошення видаляють назавжди.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vlasniki-goteliv-baz-vidpochinku-na-zaporizkomu-kurorti-namagajutsja-duriti-vsesvitnovidomij-servis-orendi-zhitla-shho-vidbuvaietsja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vlasniki-goteliv-baz-vidpochinku-na-zaporizkomu-kurorti-namagajutsja-duriti-vsesvitnovidomij-servis-orendi-zhitla-shho-vidbuvaietsja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top