Внаслідок ворожих обстрілів без енергопостачання залишилися тисячі абонентів у п’яти населених пунктах Запорізької області

Зранку сьогодні внаслідок ворожих обстрілів без енергопостачання залишилися 4 135 абонентів у 5 населених пунктах Пологівського району

Відновити електропостачання у п’яти населених пунктах Пологівського району планується сьогодні. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

На сьогодні, 2 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 26 750 абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області.

Попри складну ситуацію, ремонтні роботи проводяться. Так, протягом минулої доби відновлено енергопостачання 14 698 споживачів Оріхівських електромереж, знеструмлених на ранок 1 травня внаслідок обстрілу. Також усунуті пошкодження в електромережах Пологівського районного відділення та відновлено енергопостачання 4 213 місцевих родин.

Через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових проводити ремонтні роботи на території обслуговування Гуляйпільських, Пологівських та Оріхівських районних відділень не має можливості.

«Індустріалка» писала, що у деяких районах Запорізької області тривають важкі бої. Ворожі війська намагалися прорватися через лінію оборони невеликими групами, але зробити це їм не вдалося.

У мережі показали наслідки терористичної діяльності військових «руского мира» в Оріхові. Окупанти обстріляли багатоповерховий будинок — два чоловіки загинули.

Нагадаємо, бердянські партизани передали вітання місцевим колаборантам.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Внаслідок ворожих обстрілів без енергопостачання залишилися тисячі абонентів у п’яти населених пунктах Запорізької області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vnaslidok-vorozhih-obstriliv-bez-energopostachannya-zalishilisya-tisyachi-abonentiv-u-p-yati-naselenih-punktah-zaporizkoyi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top