Воїн світла: костюм українки здобув перемогу у міжнародному конкурсі

71-й міжнародний конкурс краси «Міс Всесвіт» відбувся 14 січня у Новому Орлеані. Тоді переможницею і новою володаркою корони стала учасниця з США Р’бонні Габріел. Вона обійшла інших 83 учасниць з різних країн.

Від України участь брала Вікторія Апанасенко, чий образ безперечно вразив світ. Саме вона виборола перемогу в номінації за найкращий національний костюм на «Міс Всесвіт». Результати голосування мали оприлюднити ще до кінця лютого, проте процес затягнувся.

Завдяки Вікторії та її команді, Україна вперше в історії конкурсу «Міс Всесвіт»  виграла 1 місце за найкращий національний костюм. Образ був створений Лесею Патокою з Patoka Studio. Його створили всього за 4 місяці в екстремальних умовах — у темряві при свічках, під час повітряної тривоги.

«Створюючи цей костюм, ми хотіли втілити ідею про те, що війна не може зламати нашу силу і знебарвити наші серця. Навіть у вогні Україна відродиться, як фенікс, і засяє яскравими барвами! Цей костюм також символізує кожну жінку, яка бореться за свої права, свободу та своє майбутнє! Кожен з нас — Воїн Світла!» — прокоментувала костюм Апанасенко.

Також варто зазначити, що наприкінці січня Вікторія Апанасенко продала крила з костюма за $10 тис. і віддала гроші на протези для військових

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/voin-svitla-kostium-ukrainky-zdobuv-peremohu-u-mizhnarodnomu-konkursi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top