Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Україні запровадили механізм забезпечення переселенців житлом у сільській місцевості«Коридор» до Криму тріщить по швах: ГУР ефектно спалило техніку…Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…

Вода і надра принесли бюджетам Запоріжжя понад 127 мільйонів гривень

Упродовж 2025 року підприємства Запорізької області перерахували до бюджетів різних рівнів понад 127 мільйонів гривень рентної плати. Найбільшу частку становлять платежі за спеціальне використання води та користування надрами.

У 2025 році від запорізьких компаній до державного та місцевих бюджетів надійшло 127 мільйонів 100 тисяч гривень рентної плати. Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Зокрема, суб’єкти господарювання сплатили 107 мільйонів 200 тисяч гривень рентної плати за спеціальне використання води. Із цієї суми 59 мільйонів гривень отримав державний бюджет, а 48 мільйонів 200 тисяч гривень поповнили місцеві бюджети.

Лише у грудні запорізькі водокористувачі перерахували до бюджетів майже 250 тисяч гривень.


The post Вода і надра принесли бюджетам Запоріжжя понад 127 мільйонів гривень first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top