Водії, бережіться: стало відомо, як працюватимуть запорізькі інспектори з паркування

Щільний потік транспорту у місті вже давно став звичним явищем. Легкових авто на вулицях — тисячі. І часто власники транспорту паркують свої авто геть не за правилами дорожнього руху. Аби тільки десь примоститись. На жаль, такі порушники чи не біля кожної зупинки на проспекті Соборному. І управу на них знайшли.

Для вимірювання відстані інспектори з паркування будуть користуватись іншими пристроями. Для них вже закупили кілька наборів техніки для фіксації порушень та виписування штрафів. Штраф за легке порушення — близько 250 гривень. За тяжке — 510 грн.

Штраф накладається так: на спеціальний пристрій інспектори роблять фото або відео-фіксацію порушення. Всі матеріали одразу завантажуються до загальної бази даних. Потім інспектор визначає, яке саме правило порушено і друкує повідомлення для водія. Додатково документ прийде на адресу, де зареєстрований власник авто. Якщо ж порушення стануть постійними і людина не вчитиметься на своїх помилках — будуть застосовуватись більш жорсткі засоби впливу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vodiyi-berezhitsya-stalo-vidomo-yak-pratsyuvatimut-zaporizki-inspektori-z-parkuvannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top