Водіїв Запорізької області закликають відповідально ставитись до кількості придбання пального

Незабаром постачання пального до Запорізької області має бути відновлено

На деяких територіях Запорізької області наразі діють певні обмеження з придбання пального. Але цієї кількості не вистачає для повноцінного забезпечення потреб та функціонування установ. Про це зазначили під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням керівника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха.

Наразі є необхідність першочергово і в повному обсязі забезпечувати пальним рятувальні служби, медиків, поліцію та усіх, хто безпосередньо залучений у захисті держави та у допомозі людям.

Олександр Старух наголосив, що обласна влада тримає це питання на контролі. Додав, що незабаром постачання має бути відновлено. А людей з власним автотранспортом прохають у воєнний час відповідально ставитись до кількості придбання пального.

Окрім цього, в Україні вже відпрацьовується модель налагодження логістики доставлення пального для покриття дефіциту. Але це залежить не тільки від рішень держави, але й від рішень самих постачальників.

Серед причин нестачі пального — масовані ракетні удари, які окупанти нещодавно завдали по Кременчуцькому нафтопереробному заводу.

Як повідомляла «Індустріалка», кількість маршруток у Запоріжжі може зменшитися.

Читайте також: Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Водіїв Запорізької області закликають відповідально ставитись до кількості придбання пального появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vodiyiv-zaporizkoyi-oblasti-zaklikayut-vidpovidalno-stavitis-do-kilkosti-pridbannya-palnogo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top