Волейбольна “Золота Євроліга” вперше у Запоріжжі

Тепер окрІм чемпіонатів світу та Європи 24 кращі національні команди зможуть змагатися в нових турнірах в залежності від свого рейтингу. Чоловіча та жіноча збірні України потрапили в “Золоту Євролігу”. Щоправда, у дебютному сезоні обом вдалося вибороли лише третє місце у своїх групах.

Цьогоріч жереб розподілив нашу чоловічу збірну в групу “С” разом з командами Білорусі, Фінляндії та Чехії. Дівчата потрапили у квартет “А” зі словачками, представницями Швеції і Чехії.

Відкривати турнір сильніших збірних континенту пощастило нашій жіночій національній команді грою з волейболістками Словаччини. У досить не звичній формі наші дівчата з перших хвилин стартового сету захопили ініціативу і дійсно були господарками на майданчику. Гарно відшліфований блок нашої команди неодноразово приводив до радощів уболівальників. Перша партія заслужено залишилась за Україною — 25:17.

Другий сет став найбільш напруженим. Волейболістки збірної Словаччини пішли ва-банк. Протягом всього відрізку були гойдалки у рахунку. То гості відірвуться на 3-4 пункти, то господарки увімкнуть пришвидшення та вирвуться вперед. Результат партії спокійно міг змінити лідера і тренер українок Гарій Єгіазаров це чудово розумів, беручи останній тайм-аут у сеті. На щастя для наших уболівальників тренер знайшов правильні слова і дівчата зібралися з духом та оформили ще один переможний сет — 25:22.

У третьому відрізку від збірної Словаччини, що була у попередніх сетах, не залишилося ані сліду. Гості помітно опустили руки, за що сповна поплатилися — 25:17 і відповідно “сухою” поразкою 0:3.

Тепер на нашу національну жіночу збірну чекає дві поспіль виїзні гри. 29-го травня наші дівчата зустрічаються зі шведками, а 1-го червня з волейболістками Чехії.

Свою першу домашню гру зіграла і чоловіча національна команда. У дебютному матчі наші хлопці розібралися з фінами 3:1 та вже почали підготовку до виїзної гри проти білорусів 1-го червня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/volejbolna-zolota-yevroliga-vpershe-u-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top