Володимир Зеленський розповів коли Україна може отримати безкоштовну вакцину від коронавірусу

Під час свого візиту до Запоріжжя, Володимир Зеленський розповів, яка наразі ситуація з постачанням вакцини від коронавірусу.

Він зазначив, що МОЗ веде перемовини з багатьма європейськими партнерами. Втім. оскільки Україна не є членом ЄС – вона не входить в список пріоритетних у цьому питанні країн. Власне тому отримає препарати не в першу чергу.

Згідно з домовленостями, Україна мала отримати безкоштовні 8 мільйонів доз вакцини у 2-3 кварталі 2021-го року. Як зазначив Володимир Зеленський, це надто пізно, а тому наразі ведуться переговори аби отримати вакцину раніше. Президент звернувся до Емманюеля Макрона з проханням включити Україну до списку країн першочергового значення, щоб мати можливість отримати першу партію доз вже у січні – лютому.

Читайте також: Володимир Зеленський побіцяв добудувати запорізькі мости і назвав дату. 

Сообщение Володимир Зеленський розповів коли Україна може отримати безкоштовну вакцину від коронавірусу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/volodimir-zelenskij-rozpoviv-koli-ukraina-mozhe-otrimati-bezkoshtovnu-vakcinu-vid-koronavirusu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top