Ворожий “Ураган”, гільзи та іграшки-обереги: в Оріхові бійці ДСНС зробили незвичайну новорічну ялинку, — ФОТО

Бійці ДСНС, які щодня несуть службу в прифронтовому Оріхові, зробили новорічну ялинку, в основі якої — залишки від ворожого снаряду РСЗВ «Ураган». «Дерево» прикрасили та кажуть, що під час війни ялинка вийшла також «бойовою». Встановили її аби створити трошки святкової атмосфери .

Як виглядає новорічне дерево в місті, по якому щодня б’є ворог, бачили і журналісти 061.

«Хлопці придумали зробити новорічну ялинку. Основа — касетний “Ураган”. Самі касети розкидало по місту, а “болванка” залишилась. Її перевірили, щоб безпечна була та забрали. Потім придумали туди закріпити ялинкові гілки”, — розповів один з бійців ДСНС.

Рятувальники кажуть, що одна зміна каркас встановила, друга — гілки напиляла, третя — прикрасила ялинку.

“В цьому році у нас такий Новий рік. Гірлянди зробили з гільз від патронів калібру 7.62”, — говорять рятувальники.

Незвичайне новорічне дерево прикрасили іграшками-оберегами. Їх власноруч зробили волонтерки громадської організації «Запорозькі Берегині». В ДСНС кажуть, що іграшки, зроблені майстринями, символізують єдність, віру у щасливе майбутнє та Перемогу українського народу. Всі прикраси виконані старовинними техніками української вишивки. Нитки, тканина і самі кульки освячені в храмі, а майстрині, працюючи над прикрасами, промовляли молитви.

Самі ж рятувальники зазначають, що нині на Новий рік у всіх одне єдине бажання, адже кожна українська родина мріє про мир та Перемогу.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3704701/vorozij-uragan-gilzi-ta-igraski-oberegi-v-orihovi-bijci-dsns-zrobili-nezvicajnu-novoricnu-alinku-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top