Вперше в історії запорізький каноїст виборов медаль чемпіонату Європи

Вихованець ДЮСШ «Локомотив» Артем Четвертак посів друге місце в екіпажі каное двійки С-2 з Павлом Борсуком з Волині на дистанції 1000м.

Варто зазначаити, Артем Четвертак лише цього року перейшов в нову вікову категорію U23 та одразу зумів показати такий результат на європейських змаганнях. Додамо, що тренує спортсмена Юлія Савельєва.

Загалом збірна України завоювала 5 медалей на чемпіонаті Європи серед молоді і юніорів, який проходив в Познані з 24 по 27 червня. В заключний день українські веслувальники завоювали 4 медалі (1 срібну, 3 бронзові).