ВПО й жителі Запорізької області зможуть отримати 3600 грн від УВКБ ООН: як записатися

Цього тижня у Запорізькій області працюватиме мобільна бригада БФ «Право на захист» для збору даних на отримання фінансової допомоги.

Гроші виплачуватимуться від УВКБ ООН переселенцям, пострадалим від військових дій та тим, хто повернувся до свого постійного місця проживання.

Хто може подати заявку?

Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на особу. Розмір допомоги складає 3600 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці. Реєстрація відбуватиметься для категорій:

Переселенці, які перемістилися після 24.02.22 Постраждалі від військових дій – місцеве населення Люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

Обов’язкові критерії вразливості для усіх вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше) родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання.

Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб
прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження)

Як оформити допомогу від УВКБ ООН?

У Запоріжжі працює для реєстрації офіс за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72, оф. 154, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Детальна інформація, щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН, та посилання оформлення заявки на офіційному сайті: https://cutt.ly/UwWmNs6s. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vpo-j-zhiteli-zaporizkoyi-oblasti-zmozhut-otrimati-3600-grn-vid-uvkb-oon-yak-zapisatisya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top