ВПО в Україні затримують виплати за березень: коли надійдуть гроші

У Міністерстві соціальної політики України надали інформацію про дати виплат для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за березень.

Отже, у березні 2024 року виплати для ВПО в Україні заплановані на 21 та 28 числа місяця. Деякі переселенці отримають кошти наприкінці місяця через те, що їхні виплати будуть здійснені лише після подання відповідної заяви, а не автоматично.

У Мінсоцполітики зазначили, що органи соціального захисту отримали 91,4 тисяч заяв. Приблизно 66% заяв вже оброблено, тоді як ще 34% знаходяться у процесі розгляду. Цей процес важливий для забезпечення своєчасної та ефективної підтримки ВПО у межах соціальних програм.

У Міністерстві пояснили, що для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які мають право на продовження виплат після подання заяви, кошти будуть нараховані 21 та 28 березня. Якщо заява на перепризначення виплат була подана, гроші будуть отримані до кінця місяця.

Тих, хто ще не подавав заяву на перепризначення виплат, закликають це зробити. Міністерство соціальної політики ініціювало продовження терміну подання заяв до 30 квітня.

Це означає, що навіть якщо заява буде подана у квітні, особа отримає допомогу за березень та квітень. У випадку надходження заяви з 1 травня, допомога буде призначена лише з цього місяця. Важливо не втрачати час та дотримуватися встановлених термінів для отримання соціальної підтримки. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vpo-v-ukrayini-zatrimuyut-viplati-za-berezen-koli-nadijdut-groshi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top